Jak to działa?

Zastanów się czego oczekujesz

Zastanów się jak powinna wyglądać Twoja strona Internetowa, jaką powinna mieć strukturę i treść, jaka ma być grupa docelowa.

 

Zbierz potrzebne materiały

Zbierz wszystkie materiały, które powinny zostać użyte na stronie Internetowej (logo, zdjęcia, opis firmy i informacje o niej itp.). Przygotuj teksty, które mają być widoczne na danych podstronach. Prześlij wszystko do nas.

 

Wypełnij formularz

Wypełnij jak najbardziej szczegółowo formularz zamówieniowy, abyśmy wiedzieli jakie masz oczekiwania. Na jego podstawie tworzymy wycenę i ustalamy szczegóły realizacji.

 

Projekt graficzny

Po ustaleniu wszystkich szczegółów realizujemy projekt graficzny witryny. Trwa to zazwyczaj do 7dni roboczych. Przesyłamy wstępny projekt i jeśli nie spełnia on wymagań to wspólnie dopracowujemy go bądź tworzymy nowy - zgodnie z sugestiami.

 

Realizacja witryny

Po akceptacji projektu graficznego zaczynamy pracę nad realizacją witryny na naszym serwerze. Proces ten trwa zazwyczaj do 14 dni roboczych od momentu akceptacji projektu graficznego. W tym momencie prosimy o przesłanie zaliczki.

 

Finalizacja projektu

Po wykonaniu witryny przesyłamy dane umożliwiające przetestowanie witryny na naszym serwerze. Po finalnej akceptacji wystawiamy fakturę VAT. Po otrzymaniu wpłaty przenosimy witrynę na zamówiony serwer i konfigurujemy domenę.

 

 

Praca jaką jest tworzenie stron Gdynia być może wydaje się bardzo prosta, ale czy na pewno tak jest? Wiele osób sądzi, że jest to zajęcie banalne. Niestety, ale jeśli chcemy otrzymać porządny, profesjonalny produkt jakim jest np. oferta na projektowanie stron Gdansk to musimy mieć świadomość ogromu prac kilku specjalistów. Projekt graficzny często na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie, jednak wszystkie jego elementy zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane. Ma to na celu prostotę, a przede wszystkim wygodę podczas przeglądania treści. Jako iż tworzenie stron Gdańsk to nie tylko grafika, wiemy jak ją zakodować w taki sposób, aby wszystko działało prawidłowo, szybko i bezbłędnie. Kolejnym, bardzo skomplikowanym, elementem strony jest panel administracyjny. To on umożliwia na proste i wygodne zmiany w stronie, jednak aby wszystko działało sprawnie i prawidłowo wymaga ciężkiej i cierpliwej pracy programistów. Dbają oni o jakość kodu, optymalizują zapytania wysyłane do bazy danych itp. Jest to naprawdę ciężka i odpowiedzialna praca.